DIEVINU NAUJIENAS

 

D O V A N Ų  K U P O N A I

Papasakosime apie dažnai pasitaikantį atvejį Dievinu prekyboje – kai mieli klientai trokšta padovanoti Dievinu produktą brangiausiems, neretai jiems sunku išsirinkti, kas tiktų ir patiktų ypatingam žmogui (arba dažniausiai sunku išsirinkti iš kelių variantų).

Tam, kad dovanos rinkimas nebūtų kupinas abejonių, siūlome apsvarstyti galimybę padovanoti Dovanų Kuponą.

DOVANŲ KUPONAS

Dovanų Kuponas tai nėra – nežinaukądovanoti – atvejis, tai yra staigmena ir racionalus dovanos rinkimas tiems, kurių skonių dar arba tiesiog nepažįsti arba kuriems sunku įtikti. O gal nė nenutuokiate apie kokį Dievinu grožį svajoja Jūsų žmogus, negi paklausite jo tiesiai šviesiai – ar šitaip ruošiamos staigmenos?

Dievinu Dovanų Kuponas

Vis dėlto, jei norite nustebinti savo mieliausius – Dovanų Kuponą galėsite rinktis iš 10, 15, 20, 30 ir 50€ vertės kuponų.

Kupono galiojimo laikas – 3 mėnesiai nuo įsigijimo datos.

Norint įsigyti kuponą, reikia įsidėti pasirinktos vertės kuponą į krepšelį, apmokėti užsakymą ir sulaukti mūsų laiško dėl kupono pristatymo.

Nepamirškite užsakymo skiltyje > pastabų laukelyje, parašyti kokiu vardu turi būti išduotas kuponas.

Kuponai siunčiami Lietuvos Paštu arba įteikiami atsiimant Vilniuje.

Norint pasinaudoti dovanotu kuponu – apsiperkant parduotuvėje, kupono kodas suvedamas krepšelio puslapyje, po krepšelio prekėmis į tam skirtą laukelį, kuris vadinasi NUOLAIDŲ KUPONO KODAS. Kupono kodą galima panaudoti ir užsakant tiesiogiai per el. paštą ar FB.

Suteikite teisę išsirinkti išsvajotą dovaną. ♡

DOVANŲ KUPONAS


R A Š T E L I A I  D O V A N O M S

Atėjo laikas ruošti pridėtinę vertę siūlomiems produktams. Kalbu apie naujieną parduotuvėje – rašteliai Jums ir Jūsų brangiausiems. Raštelis „Komplimentai“ pridedamas prie dovanos, kurią siunčiate kitam žmogui. Jame galime užrašyti Jūsų palinkėjimus ir šiltus žodžius, kuriuos norite adresuoti brangiausiems.

Dievinu Raštelis

KAIP ĮSIGYTI RAŠTELĮ?

Raštelis yra nemokamas; jį galite pasirinkti kiekvieno apsipirkimo metu, įsidedant raštelį į krepšelį kartu su kitomis prekėmis. Raštelį galite rasti kiekvienoje produktų kategorijoje ir suvedus į paiešką žodžius -„raštelis“ arba „komplimentai“. Nepamirškite užsakymo metu surašyti visą reikiamą palinkėjimui informaciją pastabų laukelyje: kreipinys, tekstas ir kas pasirašo.

Raštelis kartu su voku įdedamas į siuntas arba į maišelius, kartu su kitomis prekėmis. Tai gražus būdas parodyti savo meilę artimiausiems žmonėms. Iš širdies ♡

 

SOCIALICON
SOCIALICON
SOCIALICON