APIE

Dievinu Viktorija

K A S  M E S  E S A M E ?

Sveiki, malonu susipažinti! Esate čia, nes, galbūt, jau girdėjote apie Dievinu. Dievinu.lt sukūrė Viktorija Kovriga norėdama rašyti ir kurti kitokius, estetiškus ir originalius daiktus namams; gaminti maistą, kuris vartojamas lėtai, besimėgaujant; apsupti save dalykais, kurie turi išliekamąją vertę ir sukelia tik teigiamas emocijas.

Laikui bėgant atsirado Dievinu parduotuvė, kurioje apsigyveno kruopščiai rankomis dekoruoti indai – komplimentai Jums ir Jūsų namams. Čia rasite dekoruotų puodelių su mūsų siūlomais dizainais, o taip pat mielai priimsime ir įgyvendinsime Jūsų individualius užsakymus. Prekių asortimentą netrukus papildys naujos produktų kategorijos!

K Ą  M E S  K U R I A M E ?

  • Stebuklus!
  • Dekoruojame porcelianinius indus, kad jie taptų meno kūriniais ir mieliausiomis, vestuvių, gimtadienio, krikštynų, mergvakario ir kitų ypatingų progų, dovanomis. Ar žinote, kad kruopščiai išdekoruotuose puodeliuose kava žymiai skanesnė?

Mūsų produktai, tai meno kūriniai, kurie pasakoja Jūsų istoriją, sužadina šiltus jausmus. Pirmasis Dievinu pagamintas puodelis turėjo meilės istoriją, o kokius jausmus norite perteikti Jūs, dovanodami Dievinu produktus?

↓ 

Dievinu dekoruoti puodeliai

K O D Ė L  M E S  T A I  D A R O M E ?

Dievinu – tai jausmai, gyvenimo istorijos ir emocijos, užkoduotos individualioje ir jautrioje „žinutėje“, kurią Jūs skiriate sau arba perduodate savo brangiausiems. Dievinu prekinis ženklas prisideda prie estetiško, skoningo ir, svarbiausia, jausmingo gyvenimo būdo kūrimo.

K Ą  D A R  T U R I T E  Ž I N O T I  ?

Dievinu pradžiugino jau ne vieną pirkėją. Atsiliepimus apie mūsų kūrinius rasite atsiliepimų puslapyje. Jeigu domina informacija apie užsakymų pateikimą bei turite klausimų – atsakymų siūlome ieškoti D.U.K. puslapyje.

Mus taip pat galite rasti socialiniuose tinkluose FB ir Instagram. Dievinu semiasi įkvėpimo ir Pinterest. Taigi, palaikome ryšį! O dabar, tęsk pažintį su Dievinu ir apžiūrėk mūsų siūlomus kūrinius čia.


Tag’ai, kuriuos naudojame Instagrame:

#dievinu

#dievinudesign

#dievinupuodeliai

#skaitiniaipriepuodelio

#dievinustilius

#dievinucechas

Nuotraukos © Julija Velykienė

SOCIALICON
SOCIALICON
SOCIALICON