D.U.K

D I E V I N U  P R O D U K T Ų  I Š S K I R T I N U M A S

Pirkdami DIEVINU produktus, tikite, jog Lietuvoje pagamintas ir išpuoselėtas produktas – gali tapti vertinga dovana. Tikimės, kad visi mūsų siūlomi daiktai papuoš ne tik Jūsų, bet ir Jūsų šeimos bei draugų namus.

DIEVINU – tai jausmai, gyvenimo istorijos ir emocijos, užkoduotos individualioje ir jautrioje „žinutėje“, kurią Jūs skiriate sau arba perduodate savo brangiausiems. DIEVINU prisideda prie estetiško, skoningo ir, svarbiausia, jausmingo gyvenimo būdo kūrimo.

P R E K I Ų  U Ž S A K Y M A S / P I R K I M A S

 1. Ar priimate užsakymus iš juridinių asmenų? Ar išrašote sąskaitas faktūras?
  Taip.
 2. Kaip galiu įsigyti norimą prekę?
  Norėdami įsigyti patikusią prekę mūsų parduotuvėje, atlikite šiuos žingsnius:
  1. Įsidėkite pasirinktą prekę į krepšelį;
  2. Jeigu turite nuolaidos arba dovanų kupono kodą, įveskite jį;
  3. Tęskite apsipirkimą užsakymo puslapyje suvesdami reikiamą informaciją. Į pastabų laukelį įrašykite datą, iki kurios pageidautumėte gauti prekes, arba kitą svarbią informaciją, pavyzdžiui, dekoravimo pasiūlymus;
  4. Pereikite prie apmokėjimo. Prekes galite apmokėti pavedimu arba grynaisiais atsiimdami prekes Vilniuje;
  5. Patvirtinkite užsakymą. Po patvirtinimo gausite el. laišką su užsakymo informacija. Gavę užsakymą susisieksime su Jumis nurodytu el. paštu.
 3. Kaip galiu užsakyti puodelį su individualiu dizainu?
  Pateikite užsakymą individualaus dizaino užsakymo skiltyje.
 4. Kada galiu tikėtis užsakytų prekių?
  Užsakytos prekės išsiunčiamos po apmokėjimo ir po išdekoravimo, jeigu įsigijote produktų, dekoruojamų pagal užsakymą. Lietuvos paštu siunta keliauja iki 5 darbo dienų, LP Express – per vieną dieną. Dėl prekių atsiėmimo ir išsiuntimo susisiekiame el. paštu, kurį nurodote užsakydami prekes.
 5. Kada galiu tikėtis prekių pagal individualų užsakymą?
  Įprastai puodeliai dekoruojami kiekvieną antradienį, tačiau ne visada, patariame teirautis asmeniškai, jeigu turite skubų užsakymą. Atsiimti galima kontaktuose nurodytu adresu iš anksto susitarus. Realizuoti užsakymai siunčiami nuo ketvirtadienio
  Perkant užsakomus puodelius – svarbu pateikti datą, iki kurios reikėtų gauti puodelius.
 6. Ar galima rezervuoti norimą puodelį?
  Puodeliai yra rezervuojami tik tuo atveju, jeigu gauname apmokėjimą už pasirinktą puodelį. Jeigu buvo pateiktas užsakymas, tačiau neapmokėtas – užsakytas prekes laikome savaitę laiko nuo užsakymo pateikimo. Praėjus minėtam terminui – prekės grąžinamos į prekybą.
 7. Kaip panaudoti kuponą?
  Dievinu suteikia nuolaidų ir dovanų kuponus su tam tikromis pinigų sumomis. Norėdami panaudoti bet kurį kuponą, įrašykite jo kodą į kupono laukelį pirkimu metu. Nuolaidų kuponas negalioja tuo metu išparduodamoms prekėms. Kiekvienas kuponas turi skirtingą galiojimą laiką, priklausantį nuo išdavimo datos. Dovanų kuponas galioja 3 mėn. nuo įsigijimo dienos ir juo galima atsiskaityti tik vieną kartą. Dovanų kuponas galioja ir prekėms su nuolaida.
 8. Per kiek laiko turiu atsiimti prekes?
  Neapmokėtas užsakymas laikomas 14 dienų. Jeigu apmokamos prekės, kurios yra parduotuvėje, jos laikomos rezervuotos 14 dienų nuo apmokėjimo. Jeigu apmokamas individualus užsakymas, jis laikomas sandėlyje mėnesį laiko nuo apmokėjimo, vėliau – prekės likviduojamos.
D E K O R U O J A M Ų  I N D Ų  P R I E Ž I Ū R A

 1. Ar galima dekoruotus indus plauti indaplovėje? Kaip prižiūrėti dekoruotus indus?
  Porcelianas nemėgsta indaplovių. Rekomenduojame neplauti indaplovėse, kadangi pastarosios gali sugadinti Jūsų porcelianinius indus. Prieš pirmąjį naudojimą – vidinę porcelianinio indo pusę praplauti su soda. Kad Jūsų porcelianiniai indai būtų švytintys ir gražūs – galite plauti indus po drungnu vandeniu, naudojant minkštas kempines ir švelnų plovimo skystį.
 2. Ar dažai ant indų nenusiplauna?
  Dažai, kuriais dekoruojame indus, yra nenusiplaunantys. Po dekoravimo indai yra ilgą laiką džiovinami, po to kepami — taip dažai užtvirtinami ant paviršiaus.

S I U N T I M A S

 1. Kur siunčiamos prekės?
  Prekės siunčiamos į visus Lietuvos miestus per Lietuvos paštą. Galimas siuntimas ir per LP Express. Dėl sąlygų siuntimams į užsienį – teiraukitės individualiai.
 2. Nuo ko priklauso siuntimo kaina?
  Siuntimo kaina priklauso nuo siuntos svorio ir siunčiamų prekių kiekio. Prekės siunčiamos registruotu pirmenibiniu paštu. Visos siuntimo sąlygos ir kainos nurodytos čia.

A P M O K Ė J I M A S

 1. Kaip galiu susimokėti už prekes?
  Apmokėjimas vyksta bankiniu pavedimu arba galima atsiskaityti grynaisiais (negalioja individualiems užsakymams) atsiėmimo metu.
 2. Ar į puodelių kainą įskaičiuotas pakavimas?
  Taip. Papildomai už pakavimą mokėti nereikia.

K I T I  K L A U S I M A I

 1. Ar įmanoma su Jumis bendradarbiauti?
  Taip, mes dieviname naujas pažintis! Susisiekite su mumis dievinu.lt@gmail.com
 2. Kur galiu atsiimti savo prekes?
  Visas prekes prašome atsiimti susitarus, atsiėmimo adresą galite rasti – KONTAKTŲ – puslapyje.

P R E K I Ų  G R Ą Ž I N I M A S

 1. Ar galima grąžinti Jūsų prekes?
  Prekės keičiamos ar grąžinamos vadovaujantis „Daiktų grąžinimo ir keitimo taisyklėmis, patvirtintomis 2001 m. birželio 29 d. ūkio ministro įsakymu Nr. 217.“

  Dekoruoti Puodeliai: Dekoruojamas puodelis grąžinamas tik tuo atveju, jei jis nebuvo dekoruotas pagal individualų užsakymą.

  Grąžinamos prekės, esančios tik šioje parduotuvėje – svetainėje. Grąžinti arba keisti į kitą prekę galima per 14 kalendorinių dienų nuo prekės įsigijimo dienos; grąžinama prekė negali būti naudota, sugadinta; ji turi atitikti savo prekinę išvaizdą bei kartu su grąžinama preke turi būti pateikta išrašyta sąskaita. Jeigu gavote prekę paštu ir norite ją grąžinti, tokiu atveju nedengiame siuntimo išlaidų.

 

SOCIALICON
SOCIALICON
SOCIALICON