KAIP UŽSISAKYTI?

Šioje skiltyje rasite informaciją apie puodelių užsakymo procesą ir Dievinu darbo grafiką. Tai padės Jums lengviau planuoti užsakymus.

D E K O R A V I M A S

Jei niekur nepranešta kitaip, porcelianiniai indai dekoruojami antradieniais. Pagaminti puodeliai ar kitos prekės paruošiamos atsiėmimui ir siunčiamos vėliausiai nuo ketvirtadienio. Kartais dekoravimo darbai realizuojami ir kitomis dienomis – tad, patartina klausti terminų asmeniškai. Siuntų pristatymo terminas (per Lietuvos Paštą arba LP Express) yra 2-5 dienos, tačiau paprastai tai tėra 2 dienų laiko tarpas. Detali siuntimo informacija čia.

U Ž S A K Y M A S

Visi puodeliai, kurie gali būti dekoruojami, yra el. parduotuvėje www.dievinudesign.lt.

Daugumą produktų taip pat galima rasti Facebook bei Instagram paskyrose. Instagram neteikia aktyvių nuorodų paslaugos, tačiau Facebook’e prie puodelio nuotraukos rasite nuorodą į el. parduotuvę, kurioje bus nurodyta gaminio kaina ir kita informacija. Jeigu produktas neturi nuorodos, susisiekite nurodytais kontaktais dėl užsakymo galimybės.

Kiekvienam užsakymui nustatomas paruošimo terminas, todėl svarbu įspėti iki kada pageidautumėte gauti prekę.

Jeigu perkamas sandėlyje esantis produktas, susisiekiame dėl jo atsiėmimo. Sandėlyje esančios prekės siunčiamos ketvirtadieniais arba per 3 dienas nuo apmokėjimo gavimo.

I N D I V I D U A L Ū S   U Ž S A K Y M A I

Priimami ir individualūs užsakymai. Stengiamasi ruošti produktus, kurie atitinka Dievinu stilių, estetiką bei vertybes, todėl ne visos idėjos gali būti įgyvendintos. Tokiu atveju pasiūloma alternatyvų. Svarbu – individualūs užsakymai apmokami prieš dekoravimą, kitu atveju užsakymas nebus paruoštas.

A T S I Ė M I M A S  + D A R B O  G R A F I K A S

Informaciją apie Dievinu rasite DievinuDesign.lt svetainėje, skiltyje APIE. Taip pat kviečiame užeiti į KONTAKTŲ skiltį, kurioje nurodytas darbo laikas ir atsiėmimo adresas.

Prekes galima atsiimti tik iš anksto susitarus. Prekių apžiūrėjimo paslauga neteikiama. Skambučius priimame darbo dienomis, nurodytomis darbo valandomis.

Pranešimas, kad puodelių dekoravimo užsakymai nepriimami, reiškia, jog nauji užsakymai tuo metu nevykdomi, tačiau priimami į priekį.

Bet kokia svarbi informacija, susijusi su darbo grafiku, visada yra matoma ir socialiniuose tinkluose, ir el. parduotuvės DievinuDesign.lt viršuje, mėlynoje juostoje. Būkite atidūs ir prieš susisiekdami ar užsakydami prekes, patikrinkite paskutines naujienas. Kitą informaciją galite rasti el. parduotuvės skiltyje D.U.K .

 

SOCIALICON
SOCIALICON
SOCIALICON