KAIP UŽSISAKYTI?

Šioje skiltyje rasite informaciją apie puodelių užsakymo procesą ir Dievinu darbo grafiką. Tai padės Jums lengviau planuoti užsakymus.

D E K O R A V I M A S

Porcelianiniai indai įprastai dekoruojami antradieniais (tačiau, ne visada, rekomenduojame teirautis dėl skubių terminų). Pagaminti puodeliai ar kitos prekės paruošiamos atsiėmimui ir siunčiamos nuo ketvirtadienio. Siuntų pristatymo terminas (per Lietuvos Paštą arba LP Express) yra 2-5 dienos, tačiau paprastai tai tėra 2 dienų laiko tarpas. Detali siuntimo informacija čia.

U Ž S A K Y M A S

Visi puodeliai, kurie gali būti dekoruojami, yra el. parduotuvėje www.dievinudesign.lt.

Daugumą produktų taip pat galima rasti Facebook bei Instagram paskyrose. Instagram neteikia aktyvių nuorodų paslaugos, tačiau Facebook’e prie puodelio nuotraukos rasite nuorodą į el. parduotuvę, kurioje bus nurodyta gaminio kaina ir kita informacija. Jeigu produktas neturi nuorodos, susisiekite nurodytais kontaktais dėl užsakymo galimybės.

Kiekvienam užsakymui nustatomas paruošimo terminas, todėl svarbu įspėti iki kada pageidautumėte gauti prekę. Užsakymus patariame pateikti likus 14 (keturiolika) dienų iki norimo termino.

Jeigu perkamas sandėlyje esantis produktas, susisiekiame dėl jo atsiėmimo. Sandėlyje esančios prekės siunčiamos ketvirtadieniais arba per 3 dienas nuo apmokėjimo gavimo.

I N D I V I D U A L Ū S   U Ž S A K Y M A I

Priimami ir individualūs užsakymai. Stengiamasi ruošti produktus, kurie atitinka Dievinu stilių, estetiką bei vertybes, todėl ne visos idėjos gali būti įgyvendintos. Tokiu atveju pasiūloma alternatyvų. Svarbu – individualūs užsakymai apmokami prieš dekoravimą, kitu atveju užsakymas nebus paruoštas.

A T S I Ė M I M A S  + D A R B O  G R A F I K A S

Informaciją apie Dievinu rasite DievinuDesign.lt svetainėje, skiltyje APIE. Taip pat kviečiame užeiti į KONTAKTŲ skiltį, kurioje nurodytas darbo laikas ir atsiėmimo adresas.

Prekes galima atsiimti tik iš anksto susitarus. Prekių apžiūrėjimo paslauga neteikiama. Skambučius priimame darbo dienomis nuo 11 iki 16 val.

Būkite atidūs ir prieš susisiekdami ar užsakydami prekes, patikrinkite užsakymo priėmimo sąlygomis. Kitą informaciją galite rasti el. parduotuvės skiltyje D.U.K .

 

SOCIALICON
SOCIALICON
SOCIALICON