SKAITINIAI PRIE PUODELIO #35

skaitiniai prie puodelio

Rašau Jums jau birželio mėnesį! Kokie planai vasarai? Atsimenu laikus, kai vasarai atėjus, būnant mokykloje, būtinai bent iš vieno klasioko išgirsdavai, jog jis jau turi planų vasaros išvykoms ir kelionėms. Vėliau tokių žmonių būdavo ir darbovietėse. Jie stebuklingu būdu, prieš pusmetį žinojo kur norės keliauti ir pirkdavo pigesnius bilietus. Nesuprasdavau jų, man atrodydavo rizikinga iš anksto mokėti už tai, ko negali prognozuoti, t.y. negali žinoti ar niekas nesutrukdys Tavo kelionei. Bet dabar, prisiskaičius knygų kalbėčiau taip – išnaudok galimybę, jei galvosi, bijosi, tai tikrai kažkas tą dieną nutiks. Taip kad, smagu savo vasarą planuoti iš anksto. Mums su draugu to nepavyko įgyvendinti, prioritetu buvo kiti dalykai. Net nežinau ar pasiseks ką nors suplanuoti, nes turėsime labai įtemptą liepos mėnesį.

Tačiau, bent vienas dalykas džiuginantis, šį penktadienį išskrendu į Skandinaviją! Todėl man įdomūs bet kokie straipsniai apie skrydžius ir pasiruošimus jiems! Pavyzdžiui, tekstas su patarimais tobulam skrydžio įvaizdžiui, čia. Nors skrendu tikrai ne į šiltuosius kraštus, keli patarimai tikrai pritaikomi ir mano kelionei.

Kaip jau spėjote pastebėti, mėgstu etiketą, mandagius ir netujinčius mane, žmones. Stengiuosi būti kultūringa ir esu įsitikinusi, kad tai, kaip rengiamės – nusako mūsų padorumo lygį. Neseniai užtikau straipsnį, kuriame įvairios redaktorės dalinasi mintimis – ko nenešiotų vasarą į darbą / ofisą. Su visomis jų mintimis sutinku ir labai rekomenduoju paskaityti, o tai vasarą miestas išprotėja, straipsnis čia.

stiliaus patarimas

PrintScreen © Who What Wear

Kalbant apie stilių ar gyvenimo būdą, esu minėjus, jog noriu išmokti prancūzų kalbą. Ir kai galvojau – kodėl? Supratau, kad mane žavi ne tik prancūzų kalba, bet ir prancūzų gyvenimo būdas. Ne visi aspektai, žinoma, bet esu jau pasiryžus perskaityti visas knygas, kuriose sutiksiu prancūzes moteris ir jų įpročius. Todėl, kai radau straipsnį apie prancūzių gerą savijautą ir sveikatą, nutariau ir su Jumis pasidalinti, kad žinotumėte apie ką kalbu, skaityti čia. Dievinu jų požiūrį į gyvenimą!

Na ir laikas namams! Neseniai įsigijau svajonių augalą, kuriam iš anksto buvo numatyta vieta namuose. Bet kol augalas yra nedidelis, jam reikia staliuko, nes kitaip jis slepiasi už sofos ir nematyti jo. Labai paprastas būdas tokį staliuką pasidaryti radau čia.

how-to-make-mid-century-plant-stand

Nuotrauka © burkatron

Vakar pasidalinau savo namų istorija ir sulaukiau nemažai palaikymo, todėl tikiuosi, kad kas nors ims ir pradės daryti pokyčius savo valdose. Tarkime, galima pradėti nuo vieno kambario, nuo virtuvės – kai gali iš nesimpatiškos virtuvės padaryti svajonių virtuvę! Svajonių virtuvė čia.

kitchen-french-tiles-black-scandinavian-minimalist

Nuotrauka © Ingrid Holm

Kartais, kol nepradedi kažko keisti, viskas atrodo taip sudėtinga… Pavyzdžiui, ta pati prancūzų kalba – atrodo liežuvį galima sulaužyti, bet raminu save, kadangi moku 4 kalbas, tai man bus lengviau išmokti dar vieną, na tipo – esu imli. O iš tikrųjų, reikia tik labai norėti, ieškoti papildomų būdų mokytis prancūzų ir stengtis įtraukti nežinomus žodžius į kasdienybę. Tas pats galioja ir naujiems įpročiams – reikia stengtis juos naudoti įvairiose situacijose, mokėti pasakyti – ne ir nugalėti savo prisirišimą prie -nieko gero- nežadančių dalykų. Taip pat galima pasielgti su mūsų namais, keisti visą interjerą – per didelis užmojis, bet jeigu pradėsime nuo mažų dalykų – daiktų, mums eisis vis lengviau ir geriau atsikratyti senų baldų ar elementų, tuo tarpu juos keičiant naujais.

Tikiuosi, kad po šio įrašo galėsite įgyvendinti bent vieną dalyką ar išmokti gerti kitokią kavą, arba susiplanuoti kelionę, arba pikniką, o gal kas nors pagaliau supras, kokią klaidą padarė netinkamai rengdamasis einant į darbą… Keistis yra smagu, jei to labai nori ir jeigu žinai, kad nuo to būsi laimingesnis ir labiau mylėsi save.

Gražios savaitės,

p.s. visus ankstesnius prie puodelio įrašus galite rasti čia.

/ Palaikome ryšį! Šį dienoraštį galite sekti čia: bloglovin,  kviečiu į facebook puslapį ir instagram: @dievinudesign /