SKAITINIAI PRIE PUODELIO #36

skaitiniai namai

Grįžus į darbinį ritmą, norisi pasinerti į knygų skaitymą, nei į pačius darbus. Teisinuosi, kad šitaip mane veikia vasara. Vasaros metu aptingstu… Pasiilgstu mokyklai ir studijų laikams galiojančių atostogų, kurių saldumas tęsėsi beveik 3 mėnesius. Laikui bėgant pavargsi tingėti ar mėgautis dabartimi, bet tai tik į naudą. Kaip praeitą savaitgalį kalbėjomės su drauge – sveika pabūti su savimi, todėl tingias dienas leisčiau skaitydama ir mokydamasi naujos kalbos. Ir gerčiau apelsinų sultis.

Praeitą savaitę mano mintis apsėdo namų tema – kalbėjau apie namus savo Dievinu tinklaraštyje, pasakojau apie namų jaukumą bei atsakinėjau į interviu klausimus pas Eveliną iš e-interjeras.lt. Dėl šios priežasties vis nenustoju spoksoti į kitų žmonių namus, nenustoju žavėtis jų sprendimais ir ieškau slaptų ingredientų namų dekoravimui. Tad, noriu pasidalinti rastu namų interjeru. Namai nors ir kupini vintažo, yra gyvi (o gal – gyvybingi?), o visa dizaino idėja įgyvendinta pačios gyventojos – dizainerės Sandros Kaplanovic čia.

namai

Nuotrauka © Agata Dimmich

Turiu prisipažinti, man nesiseka valgyti sveikai… Vaikštau iš paskos visiems ir pasakoju – ko turėtų atsisakyti ir ką įtraukti į savo racioną… Paradoksas. Turiu atsarginių receptų, kuriems reikia įkvėpimo ir kurie neatrodo tokie pavojingi, bet kartais paprasčiausiai nedrįstų gaminti naujovių. Tarkime – špinatų, brokolių ir fetos sūrio kišo patiekalas – skamba viliojančiai, atrodo skaniai, gal ir Jums patiks? Receptas čia.

Jau esate pastebėję, jog žaviuosi kai kuriais Ikea baldų sprendimais, kainomis ir daiktais, kurie gali paversti mūsų namus į švedišką dizaino tvirtovę. Kiekvieną kartą laukiu naujos kolekcijos su nekantrumu ir galvoju kaip pritaikyti jų idėjas kasdienybėje. Visai neseniai atradau puikų baldą, kuris gali būti skirtingai sudėliotas, suderintas su papildomais aksesuarais ir priedais, o atrodys tikrai wow. Norėčiau tokių lentynų, jei turėčiau joms vietos… SVALNÄS lentynų sistema, apie ją sužinosite čia.

ikea

Nuotrauka © Ikea

O paskutinės dvi nuorodos skirtos augalų karalienėms. Vieno vazono kabinimas arba kabantys sodai. Du būdai – kaip galima būtų pakabinti savo žaliuosius draugus jei pritrūko vietos ant žemės. Norėčiau kokį nors vešlų augalą pakabinti vonioje arba netoli prieškambario – arba netgi skirti vieną sieną dideliam miškui! Kabantis vazonas čia, o kabantys sodai čia.

vazonai

Nuotrauka © The Merry Thought

Kartais norisi nusigręžti nuo visų darbų ir slėptis po palmių ar bananų lapais, kuriuos auginčiau namuose. Gerčiau savo apelsinų sultis ir skaityčiau nepakartojamas knygas. Trumpam pabėgčiau į asmeninę tropinę šalį. Kaip ilgiuosi šiltų dienų, regis, taip mažai jų buvo… Tikiuosi nešąlate, gražios, ramios savaitės!

p.s. visus ankstesnius prie puodelio įrašus galite rasti čia.

/ Palaikome ryšį! Šį dienoraštį galite sekti čia: bloglovin,  kviečiu į facebook puslapį ir instagram: @dievinudesign /