SKAITINIAI PRIE PUODELIO #37

dievinu
Bonjour draugai! Nuo tos dienos, kai nutariau mokytis prancūzų kalbos, puikiai moku manipuliuoti sakiniu: Je voux du café – noriu kavos! (bandžiau versti per google translate ir svąrstau… ar nebūtų teisinga vietoje voux vartoti voudre…). Kartais išmokstų naujų žodelių ir tada bandau juos realybėje, svajotu kaip elegantiškai mokėčiau paprašyti un croissant, s’il vous plaît vietinėje Prancūzijos kepyklėlėje.
Besižavint šia kalba ir prancūzų gyvenimo būdu, esu lyg radaras, reaguojantis į viską, kas susiję su Prancūzija. Todėl nenuostabu, kad randu gerų tekstų ir kitų įkvepiančių šaltinių, kuriuos dėlioju į aplankalą France. Vienu smagiu, paprastu tekstu apie Paryžių pasidalinsiu ir su Jumis. Paris travel guide čia.
Kalbant apie keliones, visada maniau, kad skrydis lėktuvu – anokia čia bėda, nieko ypatingo neįskaitant gerų emocijų. Nesusimąstydavau apie tai, kaip į skrydį reaguoja organizmas ir kūnas, bet radus tekstą apie sveiką skrydį, nutariau kitą kartą pasiruošti! Ypač kai skrydžiai iš Vilniaus persikelia į Kauną, norisi savimi dar labiau pasirūpinti, tas Kauno oro uostas keistai mane veikia (Kaunas, nieko asmeniško)… Tekstas apie sveiką skrydį čia.
Nuotrauka © Because Im Addicted

Nuotrauka © Because Im Addicted

Ką valgote vasaros metu? Visur randu informacijos, kad vasarą būtina valgyti sezonines daržoves ir nepersistengti su sunkiu maistu. Tačiau, mano racionas nėra panašus į lietuviškos vasaros propaguotojos, vis grįžtų prie savo nuobodžių, tradicinių patiekalų. O įvairovės trūksta… O kai ateis svečiai, kuo maitinti? Salotomis! Tiksliau, salotos gali būti puikiu priedu prie pietų ir vakarienės patiekalo, o rinktis tikrai yra iš ko. Salotų baras čia.

Namų tema! Radau svajonių (iš dalies) vonios kambarį. Nesakau, kad man nepatinka vonia naujuose namuose, ji kitokia, jai dar daug ko trūksta ir kai kurie dalykai turi būti perdaryti… Svajonių vonia atitinka kitą, estetinę, mano pusę, kuri kartais mėgsta juodus akcentus. Bet užvis svarbiausias dalykas – funkcionalumas. Pastoviai kalbu apie estetiką, intuityvų skonį ir interjero dekoravimo subtilybes, bet nekalbu apie funkcionalumą, kuris yra – interjero dekoravimo vinimi! Mano svajonių vonia čia.

vonia

Nuotrauka © Lily Glass for Sf Girl By Bay

Skaniausios nuorodos nominacija atitenka knygų rekomendacijoms! Kas ieško spyrio į …, siūlau nepraleisti progos pasisemti žinių ar įkvėpimo knygose, kurios gali atnešti permainų. Nepriimkite visų tekstų už gryną pinigą, semkite iš knygų tik tai, ko Jums trūksta. Tegul knygos būna Jūsų kasdienybės vedliais, su kuriais lengviau būtų brįsti per gyvenimą. Rekomendacijos čia.

inspirational-books-that-will-actually-change-your-life-the-everygirl

Kai kalbu apie meilę, namus, knygas, Prancūziją, moteriškumą, tinklaraščius, augalus  ir drabužius – jaučiuosi laiminga. Kalbėti aš mėgstu, bet taip pat mėgstu ką nors pažinti ir sužinoti naujo, todėl visus įrašus rašau su vaikišku azartu, džiaugsmu ir noru pasidalinti gėriais. Tikiu, kad visi mūsų pokyčiai ir geri dalykai prasideda nuo smulkmenų, todėl nežinia kuri smulkmena ir kur rasta, paskatins mus veikti ar keistis. Jeigu tik kurie nors skaitiniai atnešė į Jūsų gyvenimą kažkokių permainų – esu laiminga. Nepraraskite gebėjimo žavėtis naujais dalykais! Gražios savaitės!

p.s. visus ankstesnius prie puodelio įrašus galite rasti čia.

/ Palaikome ryšį! Šį dienoraštį galite sekti čia: bloglovin,  kviečiu į facebook puslapį ir instagram: @dievinudesign /