SKAITINIAI PRIE PUODELIO #38

puodelis

Kaip Jūsų vasara? Kur ilsitės ir kaip? Šiemet kaip niekad nejaučiu vasaros ir nesakau, kad tai manęs nedžiugina – niekada nebuvau pliažų ir kepinimosi prie ežero mėgėja. Esu miestietė ir man tereikia šiltų senamiesčio namų sienų ir įkaitusio grindinio. Arba saulės šaltoms namų sienoms, arba šilto vėjo mano plaukams.

Vasarą visi mitybos specialistai ragina maitintis pagal šio sezono tendencijas – krauti uogas į burną, mėgautis vaisiais ar žirniais. Tik, jei neturi savo sodo – tokia atrakcija stipriai kerta per kišenę, nes uogas norėčiau valgyti kilogramais. Kas dar aktualu norint grįžti į savo pradines formas (jei su dabartinėmis jaučiamės nejaukiai) su sveika mityba? Siūlau ieškoti atsakymų tekste, kuris griauna mitus apie dietas, straipsnis čia.

Neseniai su draugu buvome vestuvėse labai gražioje vietoje, su modernaus stiliaus sodyba ir namukais svečiams. Draugas man sako – kaip smagu būtų turėti namuką už miesto, prie ežero, galėtum pailsėti gamtoje. Pritariau jo idėjai, bet kartu susimąsčiau – koks tai būtų namukas, koks jo interjeras, kokį funkcionalumą jam suteikčiau? Internete radau vieną iš variantų kaip galėtų atrodyti toks namukas: čia.

sodas

Nuotrauka © Morten Holtum for Inside Out.

Kaip vasarą Jums sekasi pažaboti tinginystę ar stimuliuoti motyvaciją? Sakysiu atvirai, aš leidžiu sau neskubėti. Jeigu ateitų keistos mintys nedirbti (nors seniai turėjau atostogas), imčiau gerą knygą į rankas. Knygą, iš serijos – kaip save įtikinti, kad Tu gali viską! Knygų rekomendacijos šia tema čia.

Ar yra čia augalų mėgėjų? Ar ir Jūs tempiate į namus glėbį džiunglių? Jei taip, kaip rūpinatės savo žaluma atostogų metu, kai reikia palikti visus gražuolius likimo valiai? Radau puikų tekstą apie augalų priežiūrą atostogų metu – ką reikėtų žinoti prieš išvažiuojant, kuo pasirūpinti ir ko nepamiršti. Instrukcija čia.

O dabar, gal išvažiuodami galvojate, jog Jūsų džiunglės per kuklios ir joms reikia papildomų augalų? Siūlau žvilgtelėti į sekantį tekstą, kuris supažindins Jus su populiariausiais augalais pasaulyje čia, gal kuris tiks ir Jūsų namams ar darbovietėms.

augalas

Nuotrauka © Brittany Makes

Mane žavi augalų tema. Norėčiau turėti daugiau augalų ir daugiau žinių apie juos. Gal parekomenduosite kokius nors šaltinius ar knygas? Norisi vasarą ne tik prižiūrėti save, bet ir namus bei jų gyventojus. Šiuo metu gyvenu bandydama gražiai maitintis, dirbti ir norėdama dviračio, su kuriuo galėčiau keliauti rytinių croissant su naminiu apelsinų džemu, kurį planuoju išmokti daryti. Vasara tokia romantiška, raskite savo džiaugsmo akimirkas ir veiklas, kurios nuteikia Jus apsimesti, kad turime idealią vasarą! 🙂

p.s. visus ankstesnius prie puodelio įrašus galite rasti čia.

/ Palaikome ryšį! Šį dienoraštį galite sekti čia: bloglovin,  kviečiu į facebook puslapį ir instagram: @dievinudesign /