SKAITINIAI PRIE PUODELIO #39

skaitiniai prie puodelio

Atsigaunu tik paskutinį vasaros mėnesį, kuomet visi pasidaro dar labiau tingūs, lėti, su nenoriu rudens veido išraiškomis. Pasakysiu atvirai – rudenį aš mėgstu, bet tik tuomet, jei lietaus ir šilumos santykis yra nevienodas. Ilgiuosi bobų vasaros.

Jaučiuosi taip, lyg už nugaros girdėčiau, kaip patyliukais, lyg nenorėdama, kad pamatyčiau, išeina vasara… Toks jausmas dėl to, kad apėjau daugelį parduotuvių ieškodama prancūziškai atrodančios skarelės ir neradau. Skarelių pajėgos mažėja… O kai turime vėjų fiestą lauke, norisi subtiliai atrodančios skarelės ant kaklo, kad sušildytų, juolab, kad galima ją rišti įvairiais būdais, pavyzdžiui, kaip čia.

Kalbant apie šilumą, kartais pavydžiu tiems žmonėms, kurie kiaurus metus gyvena vasaros ritmu. Norėčiau ir aš taip, nes nemėgstu žiemos. Turėti namus saulėtame krašte – tikra pagunda, o jei Tau pavyksta įgyvendinti svajonių verslo idėją – dviguba laimė. Mane įkvepė Lily Ashwell, kuri gyvena Kalifornijoje ir turi neapsakomai jaukią vietą gyventi ir dirbti. Perskaitykite jos interviu ir peržiūrėkite nuotraukas čia, pažadu, nusišypsosite.

namai

Nuotrauka © Inspired by This

Kai noriu papuošti vieną iš lentynų namuose, dažnai susiduriu su klausimu – kaip reikėtų derinti eksponuojamus daiktus? Atsakymą galima rasti įvairiuose šaltiniuose apie lentynų ar atvirų spintelių dekoravimą, šią informaciją galite rasti ir čia.

O jeigu norite sužinoti daugiau apie namų dekoravimą, siūlau semtis žinių iš žinomų pasaulyje knygų interjero tema. Jų sąrašas čia.

Pamenate, kaip sakiau, jog mano viena pusė mėgsta namus, kuriuos kuria, o kita mano pusė vis dar svajoja apie kontraversiškus sprendimus? Tai šiandien parodysiu apie ką kalbu. Kalbu apie namus, kurie įgyvendinti buvusiame kavos malūne ar tiesiog kavos manufaktūroje. Čia stilius šaltesnis, skandinaviškas, jame juntamas kavos kvapas ir yra išlikę autentiški buvusio malūno pėdsakai. Namai man labai patiko, o ypač žavi šių namų dvasia, daugiau čia.

namai

Nuotrauka © Petra Bindel

Ir kaip viena mano skaitytoja sakė – pasidarei remontą ir įsikūrei, o laikui bėgant norisi vis kitokių sprendimų ir kardinalių stiliaus permainų. Kaip elgtis tokiu atveju?

Kartais pagalvoju – kaip daug visko aš noriu… Ir kokia antiminimalistė aš esu… Norisi tikėti, kad laikui bėgant, norai aprims ir iki pilnos laimės tetrūks tik apsaugos nuo vėjo, t.y. prancūziškos skarelės. Gražių vasariškų dienų Jums ir būtinai papasakokite kuri nuoroda buvo Jūsų atradimu. Iki!

p.s. visus ankstesnius prie puodelio įrašus galite rasti čia.

/ Palaikome ryšį! Šį dienoraštį galite sekti čia: bloglovin,  kviečiu į facebook puslapį ir instagram: @dievinudesign /