SKAITINIAI PRIE PUODELIO #40

skaitiniai

Kaip ir rašiau Instagram`e, nebuvau pasiryžusi grįžti į darbo ritmą po savaitės atostogų. Mano galva vis dar neišsivėdino, bet manęs laukia idėjos ir žinoma, mieli klientai. Tad, skubu dalintis nuorodomis šį ketvirtadienį, džiaugdamasi, jog pasiruošiau tam iš anksto!

Netikiu, kad turime beveik paskutinę pilną vasaros savaitę. Vis dar svajoju apie vasariškus dalykus! Pavyzdžiui, apie daržo nuomą. Gyveni mieste, bet nuomoji kažkiek metrų ar vagų daržą, kuriame auga Tavo žirniai, bulvės ar morkos… Nuvažiuoji, prižiūri, sodini ir vėliau gali rinkti derlių ir vežti pas save į miestą. Sužinojau apie tai čia, net neįsivaizduoju ar yra tokia galimybė Lietuvoje?

Jeigu Jūsų laukia kelionė, turiu špargalkę, kokį maistą paruošti į tolimą ar netolimą išvyką. Mes su draugu keliavome į Lenkiją, tai buvo beveik 11 valandų kelionė automobiliu. Šiam atvejui pasidariau sumuštinių su vištiena ir džiovintų pomidorų užtepu; pasiėmiau meliono, bananų, vandens ir natūralių, džiovintų vaisių saldainių. Tačiau, čia rasite dar daugiau išsamių ir sveikų pasiūlymų keliavimui.

Jeigu nenorite paleisti vasaros, o namuose atrodo, kad darosi vis niūriau, siūlau atkreipti dėmesį į interjerą, suteikti jam žavesio! Galima pradėti nuo sienų perdažymo arba piešimo ant sienų! Aš balsuoju už tropikų miškus ant sienos! Žaluma niekada nepabosta, namų puošimo idėja čia.

sienų puošyba

Nuotrauka © Poppytalk

Ar taisyklingai laikote maisto produktus? Jeigu norite patikrinti ar patogiai paguldėte bulves ir ar gerai jaučiasi Jūsų morkytės, gulinčios šaldytuve, skaitykite straipsnį čia. Tikiu, kad daugelis iš Jūsų tikrai gerai sustygavę šį reikalą, bet dėl viso pikto pasidomėkite – kaip prailginti produktų gyvavimo laiką.

O jeigu norite rimtesnių pokyčių, tai paliksiu čia virtuvių interjerų variantus, kad galėtumėte pasisemti įkvėpimo ir galbūt, išsidrąsinsite pritaikyti kokią nors idėją savo namams. Idėjos čia.

virtuvė

Nuotrauka © Paper `n` Stitch Blog

Šį kartą daug neišsiplėsdama (sunkiau įsivažiuoju į ritmą), noriu tik pasakyti, kad nedelskite ir išnaudokite gerą orą (geresnį nei šiandien) pasivažinėjimui dviračiais, pasivaikščiojimams, kinui po žvaigždėmis, piknikams ar kelionei. Ir aš tikiuosi, kad šis rudeniškas lietus pagaliau liausis erzinęs anksčiau laiko…

Savo vasaros kelionę į lenkišką pajūrį aprašiau čia, jeigu kuri nors nuoroda Jums tiko – būtinai parašykite komentaruose – kuri?

p.s. visus ankstesnius prie puodelio įrašus galite rasti čia.

/ Palaikome ryšį! Šį dienoraštį galite sekti čia: bloglovin,  kviečiu į facebook puslapį ir instagram: @dievinudesign /