SKAITINIAI PRIE PUODELIO #41

skaitiniai prie puodelio

Pradėsiu įrašą nuo maisto recepto. Šitaip pasitinku savo svečius – pasiūlau atsikąsti sumuštinio, kuris man atrodo, bus nepakartojamas. Praeitą savaitgalį daug eksperimentavau su maistu ir tik du dalykai puikiai gavosi, tai keptos bulvytės ir mano favoritas – makaronai su pesto padažu (iš rukolos).  Bet, kaip draugas sakė: man patinka, kai Tu eksperimentuoji – raminu save, kad ne visada visi patiekalai bus idealūs, ne visi patiekalai tiks mano receptoriams ir ne visi receptai bus parašyti taisyklingai.

Tekstą rašyti pradėjau nuo sumuštinio, kurio receptas mane maloniai nustebino. Manau, kad sumuštinį pasigaminti gali visi, bet ar paragautumėte jo su obuoliais ir sūriu? Sumuštinio su obuoliais receptas čia.

sumuštinis

Nuotrauka © Making Nice in the Midwest

Mama vis manęs nesiliauja klausinėjusi – tai kurie produktai teikia daugiau energijos? Nekalbama apie momentinius energijos pliūpsnius nuo kavos ar energetinių dalykų, kalbama apie natūralų maistą, kuris gali pagelbėti sunkesnėse situacijose. Susipažinkite su šiais produktais čia.

O jeigu visuomet kamuoja klausimas – ką gaminti (mane nuolat tai kamuoja), siūlau idėjų ieškoti receptų knygose. Bet ne šiaip sau vartyti knygas, o sudaryti planą! Aš padaryčiau tokį planą, kad savaitės patiekalai turėtų pasikartojančius produktus, kad mėsos patiekalų būtų ne daugiau negu 3 kartus per savaitę. Kad būtų kuo mažiau miltinių produktų (išskyrus makaronus, juos dievinu). O idėjų ieškoti galima šiose receptų knygose, kurias kiekvienas pritaikys savo skoniui čia.

best-cookbooks-the-everygirl-feat

Nuotrauka © The Every Girl

Toliau kalbant apie svečių priėmimą, yra keli dalykai kurie gali sugadinti viešnagę, jeigu nežinosite kaip elgtis su savo svečiais. Taigi, 12 dalykų, ko neturi daryti šeimininkas, priimantis svečius čia.

Ir, mano viena mėgstamų temų – etiketas, šį kartą – pasisveikinimo etiketas, rekomenduoju paskaityti ir duoti perskaityti savo vyrams, dirbantiems aukštesnėse pozicijose. Visi turėtų žinoti šiuos dalykus, norint dirbti su įvairaus rango žmonėmis. Straipsnis čia.

Ir šį kartą tiek, bet esu rami, kad turėsite tikrai daug naudingų skaitinių. Jeigu kas patiko – nesidrovėkite, parašykite komentaruose savo nuomonę. Tikėkimės, kad ši savaitė atneš daug pozityvių emocijų ir nepakartojamų akimirkų!

p.s. visus ankstesnius prie puodelio įrašus galite rasti čia.

/ Palaikome ryšį! Šį dienoraštį galite sekti čia: bloglovin,  kviečiu į facebook puslapį ir instagram: @dievinudesign /