SKAITINIAI PRIE PUODELIO #42

namai

Šiomis dienomis vis galvoju kaip sudėlioti paskutinius akcentus ruošiantis žvarbiam, bet jaukiam rudeniui. Daug galvoju apie cukrų (skaitau knygą apie storąją ir plonąją žarnas) ir mane neramina globali cukraus epidemija. Taip pat, mintyse šlovinu naują lietuvių restoraną, kuris siekia gaminti iš natūralių produktų, naudojant ir natūralų cukrų – apie šį restoraną rašiau asmeniniame tinklaraštyje čia. Dar pridursiu, kad mane vilioja cukraus detoksas, bet jau įsivaizduoju kaip bus sunku, aš gi kavą geriu su cukrumi, pyragus kepu, mamos gimtadienis artėja ir kavytė su draugytė be mini skanėstuko neįmanoma (nebent gerai pavalgai prieš pasimatymą), o kur dar draugas, kuris yra saldumynų mėgėjas… Ir visur rašoma, kad būtų lengviau – susirask draugiją savo detoksui ir bus paprasčiau sekti rezultatus, sunkiomis akimirkomis bus į ką atsiremti… Na, kol kas dar nedrįstų…

Ir vis dar norisi dalintis sveikais atradimais, tikėtis, kad bent kažkas iš Jūsų perskaitęs kokį receptą – išdrįso pasigaminti ką nors naujo savo šeimai arba sau pačiam. Šiandien siūlau atkreipti dėmesį į sveikus pusryčius. Sveiki, tai subalansuoti arba sudedantys iš gerų riebalų, baltymų ir angliavandenių bei paskaninti natūraliu cukrumi. Receptai čia.

Mane visuomet žavėjo perfekcionistiškai sudėlioti daiktai ar rakandai, ypač virtuvėje. Svajoju sudėti savo virtuvės asortimentą sistemingai ir tvarkingai. Jeigu nesuprantate apie ką kalbu, štai Jums tekstas apie perfect sandėliuką virtuvėje čia.

maistas

Nuotrauka © Almost Makes Perfect

Jeigu sutiksite merginą, kuri apdovanoja Jūsų augintinius didžiausia šypsena, kokią tik galima išspausti, tai žinokite, kad sutikote mane. Nepraeinu pro šunis (arba kates, kurias rečiau aptinku) nenusišypsojus ir nepasakius: koks mielas, koks vizgintojas, koks mieliakas, koks fainuolis, pažiūrėk koks grožis, ojej, koks nepakartojamai gražus. Kai turėsiu ir aš šunį, tai jis bus socialus ir tikiuosi, neagresyvus bei pratinsis prie kelionių. O kaip keliauti su šunimi, sužinosite čia.

Ar susidūriate su žmonėmis, kurie prašo Jūsų nemokamai atlikti kokią nors paslaugą, už kurią paprastai imate atlygį? Ką tuo atveju darote, gal dvejojate, galvojate kaip pasielgti? Laimei yra paprasta svetainė, sukurta tokiems atvejams, ji leidžia mums apsispręsti – kaip turėtume reaguoti į tokį prašymą. Pagalba čia.

Ir paleidžiu Jus su studio tour straipsniu! Turiu silpnybę studijoms ir dirbtuvėms, kuriose juntama ypatinga atmosfera. Šį kartą aptikau keramikos studiją, kurioje, kaip matome iš nuotraukų, darbinis chaosas, suteikiantis šiai vietai žavesio. O tekstas! Perskaitykite, tikiu, tekste aptiksite užuominas apie save, jeigu esate kūrėjas. Viskas čia.

keramikos studija

Nuotrauka © Holly Marder for Avenue

Tikiuosi, po šio įrašo užsimanysite keliauti kartu su savo augintiniu, norėsite nustebinti mylimą žmogų neįprasta kiaušiniene, sutvarkysite pusę virtuvės, pasidarysite planą svajonei įgyvendinti ir visada žinosite atsakymą į klausimą apie nemokamą paslaugą. Linkiu gražios likusios savaitės, o aš toliau skaitysiu apie cukrų, ieškosiu tiesos produktų etiketėse ir stengsiuosi atsispirti pagundoms. Susitiksiu su savo mentore, aplankysiu draugo tėvus ir kepsiu du morkų pyragus. Iki!

p.s. visus ankstesnius prie puodelio įrašus galite rasti čia.

/ Palaikome ryšį! Šį dienoraštį galite sekti čia: bloglovin,  kviečiu į facebook puslapį ir instagram: @dievinudesign /