SKAITINIAI PRIE PUODELIO #43

skaitiniai

Po šiokios tokios pertraukos vėl prie skaitinių! Kas įvyko pas Jus per šias dvi savaites? Ar pasistūmėjote realizuojant savo norus (ne svajones, o paprastus norus, kad nebūtų daug spaudimo). Ar sužinojote ką nors naujo ar įkvepiančio? Ar pasidžiaugėte bobų vasara?

Mano savaitės yra kupinos visokių darbų, spėjau pasidžiaugti mamos gimtadieniu, spėjau peršalti ir pradėjau filmuoti trumpus video (Insta Stories) @Dievinudesign Instagrame. Iškepiau morkų pyragą, po to ir bananų duona, kad gyvenimas nebūtų per aitrus. Šiuos receptus rasite čia.

Maža to, turėjau nemažai nuodėmių savaitgalį, valgiau nesveiką maistą, bet buvau laiminga, o emocijos dažniausiai ir lemia mūsų organizmo funkcionalumą. Tačiau, kartais susimąstau – o kas būtų, jei savo nuodėmes paversčiau į geresnius dalykus? Pavyzdžiui, dievinant picas, pasigaminčiau sveikesnių alternatyvų – picų su sveikatai palankiais ingredientais, jų receptai čia.

sveika pica

Nuotrauka © Oh My Veggies

O po to, sielos nuraminimui, pasinerčiau į augalų pažinimą! Radau augalų mylėtojų Instagram paskyrų, kuriose apstu žalios augmenijos, kurioje norisi ištirpti… Jeigu ir Jus dievinate augalus, siūlau peržiūrėti visas tas įspūdingas nuotraukas čia.

Kaip atrodo Jūsų vakaras po darbo? Ar, kaip sakoma, dirbate tam, kad kuo greičiau ateitų savaitgalis ar mokate mėgautis ir įprasta diena? Man visuomet atrodydavo, kad po darbo to laiko faktiškai nelieka, bet ta mintis atsirasdavo tuomet, kai nepasimėgaudavau vakaru. Jeigu suplanuojate savo vakarus mieloms veikloms, kiekviena diena bus įdomi ir jausitės pailsėję lyg laisvadienį! Idėjos tokiems vakarams čia.

Vis dar planuojate keliones ar išvykas? Kaip atrodo Jūsų pasiruošimas joms, pradedant nuo lagamino pakavimo? Siūlau išmokti kelis dalykus, kurie pravers kraunant lagaminus ar kelionines rankines. Lengvo susipakavimo gidas čia.

Na ir vyšnaite ant pyragėlio bus – Kenzo Takada namai (Kenzo mados ženklo įkūrėjas) – lengvi ir tuo pačiu kontrastingi dizainerio namai čia.

kenzo namai

Nuotrauka © Elle España and Roche Bobois

Kiek daug naujų dalykų galima sužinoti ir visą dieną apie tai galvoti, o vakare pasakoti apie tai artimiausiems… Atsipjauti mamos kepto obuolių pyrago, pasidaryti žalios arbatos ir mėgaujantis akimirka, dalintis įspūdžiais apie per dieną sužinotus dalykus… Man metas dirbti, o Jums linkiu gražios savaitės, kupinos atradimų!

p.s. visus ankstesnius prie puodelio įrašus galite rasti čia.

/ Palaikome ryšį! Šį dienoraštį galite sekti čia: bloglovin,  kviečiu į facebook puslapį ir instagram: @dievinudesign /