SKAITINIAI PRIE PUODELIO #44

skaitiniai

Mane dažnai užgula rūpesčiai, bet manau, kaip ir kiekvieną… Kaip nuo to atsiriboti? Paklaustų mano draugė. Recepto nežinau, bet kartais nujaučiu, kas padėtų nugalėti mintis, kurios sieja nerimą.

Kiekvienas iš mūsų turime prisijaukinti savo asmeninius malonumus, kurie dovanotų mums gebėjimą atsipalaiduoti ir pailsėti. Man daug nereikia, įpilkite kavos ir pasiūlykite paskaityti knygą arba kokį nors įdomų, aktualų tekstą internete. Nusiraminti padeda ne tik motyvuojančios knygos, bet ir trumpi straipsniai apie kokybišką gyvenimą, saviugdą. Tad, manau, jog ir Jums yra svarbu turėti skaitinių po ranka, kurie nukreiptų mintis teigiama linkme arba tiesiog padėtų atsiriboti nuo aplinkinio triukšmo.

Truputį atitolau nuo skaitinių ruošimo, tad galėjau apgalvoti – ar skaitinių paruošimas, susijęs su nuorodų paieška, rašymu, nuotraukų parinkimu ir tt., neša bent kokią nors naudą… Negali visuomet daryti dalykus be grįžtamojo ryšio, ilgainiui susimąstai – ar verta? Nutariau, kad verta, bet dalinsiuosi skaitiniais kartą per 2-3 savaites, o nuorodų bus iki 3.

Pirma nuoroda, kuria noriu pasidalinti su Jumis, bus apie interjero daiktus, apie taip dažnai minimą Ikea prekinį ženklą. Per visus 75 Ikea gyvavimo metus, tiek pats prekinis ženklas, tiek pirkėjai sugalvojo nemažai idėjų kaip perdaryti, patobulinti ar papildyti daiktus, baldus ar kt. Kai kurie sprendimai pranoksta pačią pirminę daiktų paskirtį ar išvaizdą ir net nepagalvotum, kad tai tėra baldas iš Ikea. Tad, dalinuosi su Jumis 12 idėjų, kaip galima perdaryti Ikea baldus savo namams. Prie kiekvienos idėjos rasite nuorodą į perdarytą daiktą. Teksto nuoroda čia.

Darbas ofise ar nedidelėje įmonėje ne visada būna pilnas įdomių nutikimų ar pokalbių. Dažnai norisi užkalbinti kolegę, bet nežinai kaip. O kartais paprasčiausiai reikia atsiriboti nuo darbo vardan geresnių rezultatų. Teksto antraštė byloja apie tai, ką daryti kai darbe tampa nuobodu, na, čia irgi vienas iš variantų… O sprendimai tokioms situacijoms čia.

Šiuolaikinis pasaulis reikalauja iš mūsų nuolatinio darbo režimo. Mes sunkiai mokame susikoncentruoti, mūsų mintys visuomet išsiblaškiusios, daug ko, pasak mus – nespėjame. Beveik visi tampa maksimalistais, o tokio gyvenimo būdo pasekmės dažnai liūdina. Todėl man asmeniškai, vis labiau norisi save sukontroliuoti ir vėl grįžti prie normalaus ritmo, kai esi čia ir dabar. Internete aptikau labai paprastą (ir todėl labai gerą) straipsnį apie problemas, susijusias su produktyvumu. Siūlyčiau išsaugoti ir nuolatos grįžti paskaityti, bei stengtis bent truputį vadovautis patarimais, kurie surašyti čia.

Linkiu Jums dieviškos ateinančios savaitės! O komentaruose galite papasakoti – gal esate patobulinę kokį nors Ikea baldą? Gal turite savo produktyvumo skatinimo būdų ar idėjų – kaip susikoncentruoti į darbus? Pasikalbame 🙂

P.S. visus ankstesnius prie puodelio įrašus galite rasti čia.

Palaikome ryšį! Šį dienoraštį galite sekti čia: bloglovin,  kviečiu į facebook puslapį ir Instagram.