TAISYKLĖS IR NUOSTATOS

B E N D R O S  N U O S T A T O S

Naudodamiesi DIEVINU DESIGN svetainės paslaugomis Jūs sutinkate su „Taisyklėmis Ir Nuostatomis“. DIEVINU DESIGN administratoriai pasilieka teisę be išankstinio įspėjimo nutraukti arba apriboti Jūsų naršymą www.dievinudesign.lt svetainėje. Jei dėl kažkokių priežasčių www.dievinudesign.lt svetainė yra nepasiekiama, DIEVINU DESIGN neprisiima atsakomybės už šiuos nesklandumus. Jūsų pateikti duomenys (kontaktai) yra saugomi DIEVINU DESIGN svetainės duomenų bazėje, naudojami tik pirkimų, susiekimo ir naujienlaiškio siuntimo metu.

Visos teisės priklauso DIEVINU DESIGN. Draudžiama naudoti šios svetainės turinį asmeniniais tikslais. DIEVINU prekės ženklas ir DIEVINU DESIGN svetainė priklauso Viktorijai Kovrigai. Draudžiama naudoti DIEVINU prekės ženklo dizainą, spalvas ar gaminti panašaus dizaino produkciją. 

P I R K I M O  T A I S Y K L Ė S

Jūsų pirkimo užsakymas skaitomas priimtu, kai gaunate elektroninį laišką, kuriame nurodyta užsakymo informacija ir apmokėjimo galimybės. Pateikdami užsakymą, prisiimate atsakomybę, jog Jūsų pateikti duomenys yra tikri. DIEVINU DESIGN siūlo kuponus, kurie turi specialius DIEVINU DESIGN kodus. Kuponai su kodais gali būti panaudoti užsakymo metu, įrašant specialų kodą į jam skirtą laukelį. Kupono kodas, kuris suteikia nuolaidą, negalioja prekėms, kuriuos tuo metu yra išparduodamos ir galioja tik vienam pirkėjo apsipirkimui. Dovanų kuponas su kodu už tam tikrą sumą galioja 3 mėn. nuo įsigijimo ir yra vienkartinis; juo galima pasinaudoti ir išparduodamoms prekėms įsigyti.

Pirkimas DIEVINU DESIGN svetainėje nėra įmanomas, galimas tik: įsidėjimas į krepšelį, užsakymo formulavimas, duomenų apie užsakymą suvedimas ir kupono kodo panaudojimas. Už prekes sumokama bankiniu pavedimu, gavus informaciją apie DIEVINU DESIGN banko duomenis arba grynais atsiėmimo metu. Negavus užsakymo apmokėjimo per 5 darbo dienas, Jūsų užsakymas yra anuliuojamas. Po apmokėjimo susisiekiama su pirkėju dėl prekių išsiuntimo arba atsiėmimo.

SOCIALICON
SOCIALICON
SOCIALICON